ATOMX CARBON LYNX 6 PRO-SE

  • 208 900 Kč

Modely ATOMX CARBON LYNX jsou karbonovou verzí svého hliníkového předchůdce. Rám je nejenom lehčí o dvě kila, ale i 50% pevnější. CARBON LYNX 6 je horské elektrokolo, určené pro downhill, agresivní ježdění trailů a poskytuje perfektní ovladatelnost a stabilitu v nejnáročném terénu.

Středový motor BROSE S Mag je extrémně silný. Zkratka “Mag” v jeho názvu označuje, že je vyrobený z magnesia, aby se dosáhlo co nejmenší váhy motoru (váží 2,9 kg). Dokáže Vám přidat čtyřikrát tolik k síle, kterou zabíráte do pedálů, do maximálního kroutícího momentu 90 Nm.

Díky skvělé konstrukci a použitému řemenu na převodech je naprosto tichý, nebude tak ničím rušit Váš zážitek z jízdy. Celý motor je perfektně usazen do rámu kola a všechny části jsou pečlivě kryté a chráněné proti nechtěným nárázům, včetně kabeláže s konektory.

Zabudovaná baterie ATOMX s kapacitou 720Wh Vám zaručí opravdu extrémně vysoký dojezd. Takže se rozhodně nemusíte bát, že byste během cesty přišli o podporu motoru. Poloha baterie, která na první pohled dodává typický vzhled modelů ATOMX, je navržená tak, aby byla posazená, co nejvíce do těžiště celého elektrokola a tím, byl zajištěna co nejlepší ovladatelnost a stabilita.

Displej X DISPLAY je umístěný uprostřed řídítek, díky tomu je perfektně chráněn. Barevná LCD obrazovka je ve všech světelných podmínkách skvěle čitelná. A umožňuje Vám sledovat veškeré ukazatele, které potřebujete při Vaší jízdě – dojezd, kapacitu baterie, čas jízdy, rychlost, ujetou vzdálenost, sílu, kadenci šlapání, hodiny, režim podpory motoru… Skrze propojení s USB kabelem si můžete přizpůsobit jednotlivé řežimy přípomoci a nastavit vlastní, které jednoduše budete moct přepínat přímo za jízdy.
Zadní odpružení je provedeno unikátní “Split Pivot System” technologií. Kde jednotlivé části zadní vidlice jsou mezi sebou spojeny čepy, tak aby s maximální citlivostí reagovala na nerovnosti terénu a přitom docházelo pouze k minimálním ztrátám energie při šlapání a brzdění.
Každý majitel kola má možnost používat speciální náramek na zápěstí, který mu umožní vyjmout baterii, bez nutnosti použití klíče. Je to rychlé, elegantní řešení. Zároveň každý náramek má unikátní identifikační číslo, kterým můžete aktivovat bezpečnostní zámek, takže jen majitel bude moct zapnout funkce motoru.
Díky programu BH UNIQUE si můžete vybrat svoji jedinečnou barevnou kombinaci. Na výběr jich je opravdu mnoho. A to zcela zdarma. Zvolit si tu svou můžete přímo na stránkách výrobce. Podívejte se, jak bude Vaše kolo vypadat.
Rám:
160 mm celoodpružený, karbon, 29″, vnitřkem vedené kabely
Tlumič:
FOX DPS2, 150mm
Vidlice:
FOX Factory 160mm
Zadní měnič:
Shimano XT 12sp (10-51z)
Kazeta:
Praxis 32T
Řetěz:
Shimano M8100
Přední brzda:
Shimano XT, 4-pístkové, 200mm kotouče
Zadní brzda:
Shimano XT, 4-pístkové, 200mm kotouče
Zapletená kola:
DT Swiss 1700
Pláště:
Maxxis Minion TPI120 Terra EXO TR 29″ x 2,5/2,4
Náboje:
BH
Baterie:
720Wh
Motor:
BROSE S-Mag
Displej:
X Display with remote ring

zkušební jízda

Vyzkoušejte si e-bike a zažijte na vlastní kůži jedinečné vlastnosti tohoto stroje!

Napište nám zprávu a nebo volejte na tel.:
+420 602 501 878

ozvěte se nám ještě dnes!