ATOMX LYNX 5.5 PRO-S

  • 161 900 Kč
BH ATOMX LYNX 5.5 PRO-S

Modely ATOMX LYNX jsou navrženy pro ty nejnáročnější jezdce, kteří se vrhají střehlav do jakéhokoliv terénu. LYNX 5.5 je celoodpružené MTB se 140 mm zdvihy, silným motorem BROSE S Mag a se skvěle propracovaným designem.

Středový motor BROSE S Mag extrémně silný. Zkratka “Mag” v jeho názvu označuje, že je vyrobený z magnesia, aby se dosáhlo co nejmenší váhy motoru (váží 2,9 kg). Dokáže Vám přidat čtyřikrát tolik k síle, kterou zabíráte do pedálů, do maximálního kroutícího momentu 90 Nm. 

Díky skvělé konstrukci a použitému řemenu na převodech je naprosto tichý, nebude nijak rušit Váš požitek z jízdy. Celý motor je perfektně usazen do rámu kola a všechny části jsou pečlivě skryté a chráněné proti nechtěným nárázům, včetně kabeláže s konektory.

Zabudovaná baterie ATOMX s kapacitou 720Wh Vám zaručí opravdu extrémně vysoký dojezd. Takže se rozhodně nemusíte bát, že byste během cesty přišli o podporu motoru. Poloha baterie, která na první pohled dodává typický vzhled modelů ATOMX, je navržená tak, aby byla posazená, co nejvíce do těžiště celého elektrokola a tím, byl zajištěna co nejlepší ovladatelnost a stabilita.

Displej X DISPLAY je umístěný uprostřed řídítek, díky tomu je perfektně chráněn. Barevná LCD obrazovka je ve všech světelných podmínkách skvěle čitelná. A umožňuje Vám sledovat veškeré ukazatele, které potřebujete při Vaší jízdě – dojezd, kapacitu baterie, čas jízdy, rychlost, ujetou vzdálenost, sílu, kadenci šlapání, hodiny, režim podpory motoru… Skrze propojení s USB kabelem si můžete přizpůsobit jednotlivé řežimy přípomoci a nastavit vlastní, které jednoduše budete moct přepínat přímo za jízdy.

Zadní odpružení je zajištěno unikátní “Split Pivot System” technologií. Kde zadní vidlice je rozdělena na jednotlivé čássti, které jsou spojeny mezi sebou čepy. Tato konstrukce přináší skvělý kontakt kola s terénem s minimálními ztráty energie při šlapání a brzdění.

Každý majitel kola má možnost používat speciální náramek na zápěstí, který mu umožní vyjmout baterii, bez nutnosti použití klíče. Je to rychlé, elegantní řešení. Zároveň každý náramek má unikátní identifikační číslo, kterým můžete aktivovat bezpečnostní zámek, takže jen majitel bude moct zapnout funkce motoru.

SPECIFIKACE
Rám:
140 mm Full Suspension Alloy 29″ internal cable routing
Tlumič:
FOX FLOAT DPS Performance
Vidlice:
FOX 36 FLOAT Performance 140mm 15QR
Zadní měnič:
Shimano XT 12sp
Kazeta:
Shimano CSM7100 12sp (10-51T)
Řetěz:
Shimano CNM6100
Přední brzda:
Shimano XT 4 Piston 203mm
Zadní brzda:
Shimano XT 4 Piston 203mm
Zapletená kola:
DT Swiss H1900 TR
Pláště:
Maxxis Minion TPI120 Terra EXO TR 29″X2,5/2,4
Náboje:
DT Swiss
Baterie:
720Wh
Motor:
BROSE Smag
Displej:
BH X Display

zkušební jízda

Vyzkoušejte si e-bike a zažijte na vlastní kůži jedinečné vlastnosti tohoto stroje!

Napište nám zprávu a nebo volejte na tel.:
+420 602 501 878

ozvěte se nám ještě dnes!