Elektrokolo Focus SAM2 6.9

Aby bylo zajištěno, že vaše jízdy mohou pokračovat dál a do vyšších kopců, vyvinuli jsme řadu FOCUS Squared. Vysoce výkonné elektrokola mají vše, inovativní technologie, výkonnostně orientovanou geometrii, perfektní ovladatelnost… to vše navíc zlepšuje zážitek z jízdy. Pro delší výlety, lepší stoupavost a se spolehlivou zásobou energie. Volba je na vás.

Navrženo v německu

Pro nás je vývoj také o posunutí hranic. Chcete-li stavět dobré jízdní kola, musíte být blízko. V blízkosti sportu, v blízkosti trhu, v blízkosti zákazníka. Proto jsme vyvíjeli všechna naše kola v Německu, kde sdílíme dovednosti našich konstruktérů a inženýrů s cílem vést inovace výrobků vpřed a poskytnout nepochybnou všestrannou kvalitu. Ale nedávejte jen na naše slova…

 Vyzkoušejte si jedno z mnoha oceněných jízdních kol FOCUS!

T.E.C. (Tailored Energy Concept)

Díky chytrému T.E.C. můžete zvolit trasu v rozsahu 1-120km. Pro kratší vyjížďky a jízdu v trilových parcích využijte lehké stavby našich biků s vestavěnou baterií 378Wh. Pro delší trasu nebo pro přejezdy mezi traily využijte přídavnou baterii (378Wh).

Systém Airflow

Zajišťuje optimální větrání pro integrovanou baterii a motor. Čerstvý, chladný vzduch protéká přívody vzduchu do dolního rámového profilu, kde je instalována baterie. Produkované teplo se odstraňuje tímto průtokem vzduchu a takto se prodlužuje životnost vaší baterie.

F.O.L.D. systém

Tento nejmodernější systém odpružení zadního kola ( Focus Optimized Linkage Design) vám umožní bezkonkureční cítění terénu, pohodlné a přitom velmi sensitivní ovládání kola a bezpečné zdolání i náročných terénních překážek.