light bee x

  • 114 900 Kč

SUR-RON LIGHT BEE X je lehký terénní elektrický motocykl, který je kvalitně dílenský zpracovaný. Skvěle ovladatelný. A s povedeným designem.

Konstrukce rámu je od začátku přizpůsobena použití elektrického pohonu. Dokonale centralizuje hmotu baterie a motoru do těžiště motocyklu. Zpracování hliníkových profilů rozhodně potěší každého milovníka technického designu. Zároveň s celou koncepcí motocyklu zajišťují minimální celkovou hmotnost, tuhost rámu, ovladatelnosta životnost motocyklu. Hmotnost rámu je puhých 7,8 kg.

Přední a zadní odpružení je zajištěnno prostřednictvím kvalitních komponent značky DNM. Zadní vidlice je vybavena přepákováním. Vidlice a zadní pružící a tlumící jednotka jsou plně nastavitelné.
Motocykl je vybaven motorem o výkonu až 6 kw. Finální převod je realizován ozubeným kolem a řetězem přímo z osy kývání zadní vidlice. Společně s nízkou hmotností motocyklu (47 kg) poskytuje zajímavý výkonostní poměr a společně s vyladěným průběhem výkonu a točivého momentu pak radost z jízdy a bezpečnou ovladatelnost. Motocykl dosahuje rychlosti nad 70km/h.

Motocykl je vybaven dvěma režimy, které poskytnou vždy optimální volbu mezi výkonem a úsporností. Motor je vybaven rekuperací, která funguje automaticky a vždy při vypnutí plynu, kdykoli během jízdy, pomáhá dobíjet baterii.

Při osté jízdě v opravdovém terénu, se zkušeným pilotem s hmotností okolo 95 kg dokáže motocykl jet v plném tempu a bez zastavování zhruba 1 hod 20 min. Dojezd v úsporném režimu, optimálních podmínkách, rychlostí 25 km/h může dosáhnout až 100 km. Projev motocyklu lze velmi jednoduše a levně ovlivňovat prostřednictvím výměny rozety.

Baterie je velice snadno a bezpečně výjimatelná, lze ji dobíjet i mimo motocykl. Stav nabití baterie je signalizován na LCD podsvíceném panelu. 18650 bateriových článků nejvyšší kvality od značky Panasonic zajistí dlouhou životnost baterie a její rychlé nabíjení.

Baterie se dobíjí externí 10 A nabíječkou, snadno převozitelnou v malém batohu. Doba nabití plně vybité baterie do 100% kapacity trvá cca 3 hod. Podstatně rychlejší je dobíjení například z 20% kapacity na 60% během zhruba jedné hodiny například během oběda. Celodenní využitelnost motocyklu tedy není v podstatě nijak nereálná.

Displej na řidítkách zobrazuje důležité informace o klíčových parametrech jízdy (rychlost, denní počítadlo, celkové počítadlo km). Centrální stavový displej baterie pak aktuální stav baterie a případně jejího nabíjení. Motocykl je standardně vždy vybaven předním a zadním světlem a USB portem pro napájení například telefonu. Jednoduchým kolébkovým přepínačem pro volbu jízdních režimů.

Typ motoru
PMSM
Režimy
ECO / SPORT
Baterie
60V / 32 Ah / 176 článků / 2.900m Ah
Výkon motoru
3 kW / 6 kW s omezovačem rychlosti
Max. točivý moment
10,2 Nm / 39 Nm
Maximální rychlost
70 km / h
Rám
6061 T4 & T6 Hliník, hmotnost 7,8 kg
Délka / Šířka / Výška
1.870 mm / 780 mm / 1.040 mm
Výška sedla
840 – 880 mm
Hmotnost / Max. zatížení
47 kg / 120 kg
Úhel stoupání
45°
Dojezd
až 100 km ( při prům. rychlosti 20 km/h, v závislosti na terénu a zvolený režim)
Chlazení motoru
vzduchem
Doba nabití
2,5 – 3,5 hodiny
Pneumatiky / Ráfky
70 / 100 – 19″ / 19 x 1,4″ (přední i zadní)
Brzdy
Čtyřpístkové hydraulické, prům. kotoučů 203 mm (předni i zadní)
Záruka
24 měsíců
Kontroler
X Version Sine Wave
Přední vidlice
DNM Adjust pre-load & compression
Zadní odpružení
Adj DNM Shock with TR Suspension Link System

zkušební jízda

Vyzkoušejte si e-bike a zažijte na vlastní kůži jedinečné vlastnosti tohoto stroje!

Napište nám zprávu a nebo volejte na tel.:
+420 602 501 878

ozvěte se nám ještě dnes!